yurtdisinda lise ve universite egitimi

yurtdisinda lise ve universite egitimi
yurtdisinda lise ve universite egitimi

31 Aralık 2013 Salı

İngilizce Nasıl Ogrenilir ? Amerika Dil Okulları ve Amerikada Dil Egitimi

Yurtdışı Dil Okulları - Amerika Dil Okulları ve Amerikada Dil Eğitimi

İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız, Amerika kesinlikle doğru tercih !

İngilizce Nasıl Öğrenilir ? - İngilizceyi ancak doğal ortamında çalıştığımız ve kullandığımız sürece öğrenebiliriz. Bu gerçek aslında tüm yabancı diller için geçerlidir. İngilizcede sadece çok kelime bilmek veya sadece gramer alt yapımızın çok iyi olması bazı açılardan avantaj sağlasa da, ingilizcenin bütünü açısından yine de çok eksiğimiz var demektir. İngilizceyi rahat ve akıcı konuşabilmek için, hem kelime bilgisinin gelişmiş olması, hem gramer alt yapısının oturmuş olması gerekir. Ayrıca ana dili İngilizce olan kişilerle bol bol vakit geçirmek, onların ingilizceyi nasıl kullandıklarını duymak gerekir. Ancak kelime yapılarını, ifade biçimlerinin nasıl kullanıldığını gerçek ortamında duyarsanız, sizin de konuşma ve kendinizi ifade etme yetenekleriniz gelişecektir.

Amerika Dil Okulları - İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu nüfusu en fazla olan ülke Amerika'dır. Amerika'da İngilizce dil eğitimi adeta büyük bir sektör haline gelmiştir. Dünyada yüz binlerce genç, ingilizce dil eğitimi için Amerika'yı seçmektedir. Amerika’da İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerin bir kısmı Amerika’da ÜNİVERSİTE veya YÜKSEK LİSANS eğitimlerine devam edebilmek için, bir kısmı LİSE YILI eğitimi alıp sonrasında üniversiteye kolay geçiş yapabilmek için, pek çoğu da hayaller ülkesi Amerika’yı doyasıya gezerek kültürünü yakından tanımak için Amerika’yı seçmektedirler.

Amerika'da Dil Eğitimi - Amerika'da hemen hemen herkesin ihtiyaçlarına yönelik programlar sunan yüzlerce okul bulunmaktadır. Amacınız ne olursa olsun size uygun pek çok dil okulu ve şehir alternatifiniz olacaktır. Amerika'da temel İngilizce derslerinin yanısıra, tüm dünyada geçerli testler olan IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlanabilir, akademik hayatınıza Amerika'da devam edebilmek üzere becerilere sahip olacağınız kurslara katılabilir, mesleki hayatınızda çok işinize yarayacak İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi gibi eğitimlere katılabilir ve doğal ortamında olacağınız için çok hızlı şekilde ingilizcenizi geliştirmiş olursunuz.

Neden Amerika'da İngilizce ? – Amerika, pek çok öğrenci için hem hayaller ülkesi hem de hemen herkesin görmek isteyeceği bir ülkedir. Yaklaşık 250 milyon nufusu ile Amerika’da görülmesi gereken onlarca şehir ve yaşanması gereken yüzlerce deneyim bulunur. Ülkenin her bir tarafı ayrı özelliklere sahiptir. Amerika'da pek çok şehirde çok yüksek kalitede dil okulları bulunmaktadır. Nufusundan ötürü ingilizcenin en çok konuşulduğu ülkedir dolayısıyla sadece okul ortamınızda değil her yerde bol bol pratik yapma şansınız olur.

Amerikada Dil Okullarımızın Bulunduğu Şehirler - Amerika'da yaklaşık 35 şehirde ingilizce dil eğitimi veren okullarımız bulunmaktadır. Elbette en popüler şehirler New York, Los Angeles, Chicago, Washington D.C., San Diego ve Miami gibi şehirlerdir. Amerika’nın her bölgesinde, her eyaletinde ve her şehrinde farklı bir kültürel yapı veya boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz birbirinden farklı olanaklar bulunur. İklimi bile doğu eyaletleri ile batı eyaletleri arasında çok farklılık gösterir. Poseidon danışmanınız ile size en doğru şehir seçimini yapabilir, tüm istek ve ihtiyaçlarınız karşılanacak şekilde hem İngilizce dil eğitiminizi alır hem de tam istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

Amerika Dil Okulu Fiyatları ve İndirimli Okullar - Amerika'da ingilizce dil eğitimi almak, genel kanının aksine Türkiye'de dil eğitimi almaktan daha ekonomiktir. Amerika'da ingilizce dil eğitimi aldığınız zaman, İngilizce derslerinin saatlik ücreti yaklaşık 8 TL ile 15 TL aralığında olmaktadır. Bu rakamlar, resmi Türkiye temsilciliğini yaptığımız Amerika dil okullarımızın ortalama fiyatlarından alınmıştır. Pek çok öğrenci, Türkiye'de bulundukları şehirlerde dil okullarına yazılarak binlerce lira ödemekte, halbuki alınan ders saati ve toplam maliyet karşılaştırması yapıldığında hem bu eğitimlerin pek işe yaramadığı hem de maliyetlerin aslında Türkiye'de çok daha yüksek olduğu maalesef programların sonunda görülmektedir. Her zaman söylediğimiz gibi yabancı dil yerinde öğrenilir. Ayrıca, Amerika'daki dil okullarımız yıl boyunca çeşitli indirimler yapmakta ve bunu POSEIDON Yurtdışı Eğitim vasıtası ile kendilerine ulaşan öğrencilere uygulamaktadırlar. Bu indirimleri ilgili sayfalarımızdan (Haftanın İndirimli Dil Okulu, Poseidon'a Özel Dil Okulu İndirimleri, gibi) sürekli takip etmenizi tavsiye ederiz.

Amerika'da İngilizce Dil Okulları Sürekli Denetlenmektedir - Yabancı ülkelerden yüzbinlerce öğrencinin ingilizce öğrenmek veya ingilizcelerini geliştirmek için akın ettiği Amerika'da, ingilizce dil okullarının eğitim standartlarını belirleyen ve dil okullarının bu standartlar doğrultusunda eğitim verdiğini sürekli denetleyen kurumlar bulunmaktadır. POSEIDON, sadece ve sadece eğitim standartları yüksek ve ilgili kurumlardan akredite olabilen yani tüm denetlemeleri başarıyla geçen ingilizce dil okullarının resmi Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

İNGİLİZCE DOĞAL ORTAMINDA
-- DERS ORTAMINDA ÇALIŞARAK, DUYARAK, KONUŞARAK --
ÖĞRENİLİR !!!  


Amerika dil okulları, Amerikada dil eğitimi, Amerika dil okulu fiyatları 2014, Amerika indirimli dil okulları, Amerika dil okulu ücretler, Amerika’da dil okullarımızın bulunduğu şehirler, İngilizce öğrenmek için doğal ortam, Amerikada eğitim, Yurtdışı Dil Okulları, Amerika Dil Okulları, Amerikada Dil Eğitimi, ingilizce geliştirmek, doğal ortam, ingilizce konuşarak öğrenilir, Amerika dil okulu ücretleri, dil okulu fiyatları, Amerika dil okulu maliyetleri


Hiç yorum yok: