yurtdisinda lise ve universite egitimi

yurtdisinda lise ve universite egitimi
yurtdisinda lise ve universite egitimi

16 Aralık 2013 Pazartesi

Amerika Devlet Liseleri ve Ozel (Boarding) Liseleri - Amerika Universitelerine Acilan Kapınız

Amerika Devlet Liseleri ve Özel (Boarding) Liseleri - Üniversitelere Açılan Kapınız

Amerika'da veya eğitim açısından dünyanın önde gelen diğer ülkelerinde eğitim görmek isteyen öğrencilerimizi genellikle 9 uncu sınıftan itibaren göndererek hem Amerika eğitim sistemine bir an önce adapte olmalarını sağlamış oluyoruz, hem de akademik anlamda hedeflerine tam olarak ulaşabilmelerini garantilemiş oluyoruz.


Amerikada, öğrenci yerleştirebildiğimiz yaklaşık olarak 600 devlet lisesi (public school) bulunmakta. Bunlardan sadece bazıları için Tıklayınız.
Amerikada, öğrenci yerleştirebildiğimiz ve direk anlaşmalı olduğumuz yaklaşık olarak 200 kadar yatılı özel okul (private boarding school) bulunmakta. Bunlardan sadece bazıları için Tıklayınız.Ayrıca, özel okullarımızın bir de boarding yani kampüs konaklama sunmayanları var. Burda öğrencilerimiz okula yakın yerleşim bölgelerindeki Amerikalı ailelerde Aile Yanı kalarak, özenle seçilen bir Amerikalı ailenin parçası olma şansını yakalamış oluyorlar.


Eğitimine yurtdışında devam etmeyi düşünmeyen fakat yine de İngilizcesini ana dili düzeyine getirmek isteyen öğrencilerimiz için de kaçırılmayacak bir fırsat olan Yurtdışında Lise yılı programının tüm detaylarını lütfen sitemizden inceleyiniz.yurtdışı eğitim, yurtdışında lise eğitimi, amerikada lise, kanadada lise eğitimi, ingilterede liseler, yurtdışında özel okullar, yurtdışı üniversite bursları, yurtdışında lise okumak, Amerika high school, yurtdışında yatılı okullar, yurtdisinda lise, amerikada lise maliyetleri, amerikada liseden universiteye burslu gecis, amerikada lise okumak 

Hiç yorum yok: