yurtdisinda lise ve universite egitimi

yurtdisinda lise ve universite egitimi
yurtdisinda lise ve universite egitimi

29 Ekim 2013 Salı

Malta Dil Okullari

Yabancı dilinizi geliştirmek, kendinize yapabileceğiniz en güzel yatırımlardan bir tanesidir. Yabancı dil gerçekten de yerinde öğrenilir. Yurtdışında dil eğitimi için seçeceğiniz ülke kadar, şehir ve okul da önemlidir. Yabancı dilini geliştirmek için o dilin konuşulduğu ülkeye giderek yerinde eğitim alan ilk kişi siz değilsiniz, son kişi de siz olmayacaksınız. Dünyanın her yerinden gençler, hangi yabancı dillerini geliştirmek istiyorlarsa, o ülkeye giderek, hem kültürü yaşayarak hem de günlük hayatta pratik yapma imkanı bularak yabancı dillerini geliştiriyorlar.

Malta, ingilizcenizi geliştirmek için gidilebilecek en güzel ülkelerden bir tanesidir. Türk öğrencilerimizin ve ailelerimizin de son yıllarda aklına ilk gelen ülkelerden bir tanesi olmaya başlamıştır. İngilizce eğitiminiz için Malta'yı seçtiğiniz taktirde, oldukça kaliteli pek çok dil okulundan bir tanesinde ingilizce dil eğitimi görebilir, Akdeniz'in incisi Malta'yı hem tarihi dokusu hem doğal güzellikleri açısından doyasıya gezebilir, bolca ingilizce pratik yapabilir ve inanılmaz güzellikteki sahillerinde deniz tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Malta'da, resmi olarak 2 dil kullanılır; Malta'ca ve İngilizce. Ada halkının tamamı her iki dili de ana dilleri olarak benimsemiştir ve kullanmaktadır. Eşsiz güzellikteki bu ada ülkesinde hem güvenilir bir ortamda yaşamış olacak hem de yerel insanlarla ve Maltaya ingilizce eğitimi için gelmiş olan onlarca diğer ülkeden gençlerle arkadaşlık kurabileceksiniz. Malta videosu için TIKLAYINIZ.
Ayrıca, VİZE KOŞULLARINI da elbette göz önünde bulundurmanız gerekecek, zira vize sonuçları bireyseldir ve mutlaka güvendiğiniz bir danışmandan yardım almanız, sonuçta vize reddi alma olasılığınızı azaltacaktır.

Hiç yorum yok: